Short.
Smart.
Sharp.

Hi! Wij zijn Snip Snap, content creators die merken het hele jaar door online onweerstaanbaar maken. Van strategie tot creatie. Van likes naar business.

Likes geef je met één tik en ontvang je met één blik. De kunst is om relevant te blijven, want dan maak je pas écht impact. Ga voor langdurige liefde met een contentprogramma dat het hele jaar blijft boeien, binden en jouw doelgroep in beweging brengt. Zo krijg je likes en liefde terug en komt de business als bonus.

Meet our team team

Susanne

Plaisier

Content Director

susanne@snipsnap.nl

06 10 10 40 57

Larissa

Kramer

Strategy Director

larissa@snipsnap.nl

06 16 44 90 85

Jamie

Been

Account Creative

jamie@snipsnap.nl

06 12 67 21 08

Elaine

van der Graaf

Production Manager

elaine@snipsnap.nl

Aylan

Mühlbauer

Account Manager

aylan@snipsnap.nl

06 29 80 07 87

Celine

Kalfsbeek

Account Manager

celine@snipsnap.nl

Harald

Peters

Art Director

harald@snipsnap.nl

06 16 76 29 37

Tommy

de Moor

Project Manager

tommy@snipsnap.nl

0615538214

Michiel

Boer

Videograaf + Gaffer

michiel@snipsnap.nl

Kim

Kamphuis

Office Manager

kim@snipsnap.nl

Anne

van der Heijden

Video editor

anne@snipsnap.nl

Cas

Jansen

Junior Project Manager

cas@snipsnap.nl

Kelvin

Knoote

Grafisch vormgever

kelvin@snipsnap.nl

Sophie

Mijnlieff

Junior projectmanager

sophie@snipsnap.nl

Colin

van den Heuvel

Video editor & productie assistent

colin@snipsnap.nl

Indy

van den Boogaard

Stagiaire Design

indy@snipsnap.nl

Irene

de Wit

Stagiaire Sales

irene@snipsnap.nl

Malique

van Donk

Stagiaire Productie

malique@snipsnap.nl

We work with

HR Logo Van der Meulen groen
Logo - De beren
Logo - Delfland
Logo - Dudok
Logo - Dura Vermeer
Logo - Franciscus gasthuis
Logo - Gemeente Rotterdam
Logo - Hema
Logo - Hogeschool Rotterdam
Logo - Maritiem museum
Logo - Monuta
Logo - NIO
Logo - Quion
Logo - Rotterdam festivals
Logo - Uitagenda
Logo - Voedingscentrum 2
Logo - Volvo
Logo - Zuidplein

Made with love love awarded with likes.